12.08.2014 Obóz – Dzień Trzeci

12 sierpnia 2014

Trzeci dzień obozu w Bielsku-Białej dobiega końca. Spędziliśmy go jak zwykle bardzo pracowicie, nie tylko pod względem piłkarskim 😉

Po śniadaniu wszyscy zawodnicy udali się na dłuuugi spacer po okolicy (oczywiście nie mogliśmy ominąć naszej ulubionej lodziarni). Kiedy wróciliśmy do Ośrodka „Rekord”, czekali na nas Instruktorzy z Fabryki Kreatywności pragnący zaprzyjaźnić nasze dzieci z naukami ścisłymi. Zajęcia były prowadzone w bardzo ciekawy sposób, a nasi piłkarze przez chwilę poczuli się jak prawdziwi naukowcy biorący udział w licznych doświadczeniach z zakresu fizyki i chemii 🙂

Po poobiednim odpoczynku podzieleni na grupy zajęliśmy się naszą ulubioną dyscypliną sportową 🙂 oraz… ulubionym językiem obcym. Jedna ekipa udała się na trening, a druga na… warsztaty z języka hiszpańskiego.

Późnym popołudniem chłopcy zobaczyli na żywo mecz futsalowy rozgrywany pomiędzy Mistrzem Polski Rekordem Bielsko-Biała, a Mistrzem Ukrainy – Lokomotivem Charków (drużyną składającą się głównie z reprezentantów Ukrainy).

Dzień zakończyliśmy wspólnymi grami i zabawami m.in. rozegraliśmy kolejny etap rozgrywek o Mistrzostwo Obozu w grze FIFA 2014.