17.08.2014 Obóz-Dzień Ósmy

18 sierpnia 2014

Niedziela była ostatnim dniem obozu sportowego AP „Bielik”.
Przez tydzień wspólnie trenowaliśmy, graliśmy oraz bawiliśmy się  w ośrodku „Rekord” w Bielsku-Białej.

Uważamy, że obóz był bardzo udany po wieloma względami. Dzieci dużo trenowały (prawie każdego dnia odbywały się po dwa treningi). Zorganizowaliśmy po dwa mecze sparingowe dla każdej grupy. Wybraliśmy się na dwie wycieczki : do Ustronia oraz na Dębowiec. Przy okazji nasi Podopieczni wiele czasu spędzali na świeżym powietrzu na wspólnej zabawie i spacerach z trenerem i opiekunami. Obyło się bez kontuzji i wszyscy wróciliśmy do domu zdrowi, a mamy nadzieję, że także zadowoleni!

Dziś po śniadaniu odbył się ostatni obozowy trening, a po nim chłopcy spakowali się i oczekiwali na przyjazd rodziców 🙂 Około południa uroczyście zakończyliśmy obóz, rozdaliśmy nagrody, które chłopcy zdobywali przez cały tydzień pobytu w Bielsku, oraz  miło spędziliśmy  czas na wspólnym grillowaniu z rodzicami, a następnie rozjechaliśmy się do domów.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom obozu za wspólnie spędzony super tydzień 🙂 a naszemu „Bielikowemu” Kierownikowi P. Darkowi za zaangażowanie i okazaną pomoc podczas obozu (i nie tylko obozu 😉 ).