Frankowy kalendarz

29 listopada 2013

Gorąco zachęcamy do zakupu wyjątkowego kalendarza, którego głównym bohaterem jest zaprzyjaźniony z naszą szkółką Franek Przybyła. Poniżej szczegóły dotyczące Frankowego Kalendarza 🙂

FRANKOWY KALENDARZ jest wyjątkowy, jak wyjątkowy jest sam Franio oraz ludzie, którzy poświecili swój drogocenny czas, żeby pozować razem z Frankiem do zdjęć. Gwiazdy sportu, kultury, kabaretu i muzyki wsparły Franka w jego walce o zdrowie
i prawidłowy rozwój.

Franio urodził się w 28 tygodniu ciąży i jest skrajnym wcześniakiem. Mimo, że wiele złego spotkało go zaraz po urodzeniu – sepsa i wylewy dokomorowe III stopnia – jest prawdziwym Kapralem Dzielniakiem, który każdego dnia prowadzi swoja wielka bitwę o dochodzenie do całkowitej sprawności.

Aby tak się stało, Franek musi regularnie brać udział w turnusach rehabilitacyjnych. Każdy kalendarz to cegiełka, która zasili subkonto Franka założone w Fundacji Wcześniak – Rodzice-Rodzicom ul. Sarmacka 12 lok. 2 02-972 Warszawa.

Aby zamówić kalendarz i wesprzeć Franka prosimy o wysłanie e-maila pod adres anulkablachno@gmail.com lub kontakt telefoniczny z numerem 604 502 127.

Dziękujemy nabywcom oraz wszystkim osobom zaangażowanym w pomoc Kapralowi Dzielniakowi 🙂

Więcej informacji na stronie Franka: http://www.franekprzybyla.pl/