II Miejsce Bielików r. 2003 na Turnieju MKS Zaborze CUP

8 lutego 2016

W niedzielę nasza Akademia (r. 2003) wzięła udział w Turnieju Zaborze CUP 2016.

W rywalizacji wzięło udział osiem zespołów : dwie drużyny MKS Zaborze, KS Świerklany, Garbarnia Kraków, Slavia Ruda Śląska, MOSiR Sparta Zabrze, PKS Józefka Chorzów i… AP Bielik 🙂 Zespoły zostały podzielona na dwie grupy, a w rozgrywkach grupowych Bieliki zmierzyły się z PKS Józefką Chorzów, MKS Zaborze II i KS Świerklany. Dwa razy odnieśliśmy korzystny rezultat, a mecz z rówieśnikami z KS Świerklany zakończył się bezbramkowym remisem.
W kolejnej rywalizacji, tym razem w „Lidze Mistrzów” spotkaliśmy się z kolegami z MKS-u Zaborze I (niestety po bardzo zaciętym meczu ponieśliśmy porażkę) oraz zagraliśmy z rówieśnikami z Garbarni Kraków (mecz zakończył się zasłużonym zwycięstwem Bielików, a klasycznego hat- tricka strzelił jeden z naszych najmłodszych zawodników Łukasz Wojnarowicz r.2005).
Zmagania turniejowe zakończyliśmy na 2 miejscu 🙂

Nagrody indywidualne odebrali : Łukasz Wojnarowicz – najlepszy strzelec Turnieju oraz Mateusz Wnuk – wybrany najlepszym zawodnikiem z naszego zespołu. Dodajmy jednak, że wszyscy nasi chłopcy zasługują na słowa pochwały, od początku do końca Turnieju prezentowali się rewelacyjnie.

Brawo Bieliki 🙂