II Miejsce Bielików R. 2007 na Turnieju w Świerklanach

7 lutego 2016

W sobotę również młodsza drużyna Bielików wzięła udział w rozgrywkach turniejowych. Zagrała w Turnieju o Puchar Burmistrza Świerklany.

Nasi zawodnicy w rozgrywkach grupowych zagrali z drużynami APN Knurów, Odra Wodzisław, LKS Tworków i Forteca Świerklany II zwyciężając we wszystkich spotkaniach i wychodząc z grupy na pierwszym miejscu. W półfinale zmierzyliśmy się z pierwszą drużyną gospodarzy pokonując ich 2:1 co zapewniło nam awans do finału turnieju gdzie czekał nas pojedynek z drużyną AKS Mikołów. Niestety pomimo wielu sytuacji bramkowych stwarzanych po stronie rywala Bielików piłka nie znalazła drogi do bramki, a przeciwnicy po precyzyjnym strzale z rzutu wolnego oraz szybkiej kontrze pokonali nas 2:0.

Turniej zakończyliśmy na II miejscu ale najistotniejsze jest to, co zaprezentowali dziś nasi mali piłkarze. Pamiętali o wskazówkach trenera i jednocześnie nie zapominali o dobrej zabawie.

Wielkie brawa należą się całej drużynie za wolę walki i zaangażowanie w każdym meczu oraz wiele udanych zagrań, które nie umknęły uwadze zgromadzonych kibiców i nagradzane były brawami z trybun 🙂