Informacje dotyczące treningów w okresie zimowym

16 września 2013

Szanowni Państwo, poniżej przekazujemy informacje dotyczące treningów naszej Akademii w okresie zimowym, prosimy o zapoznanie się z nimi 🙂

Grupy Sokoły i Sokoliki (Zabrze)
Do końca września obie grupy trenują na boisku Gazobudowy w Kończycach w poniedziałki i środy o godzinie 16:30, czyli bez zmian.
Od 1 października obydwie grupy przenoszą się na halę MOSiR w Zabrzu przy ul. Matejki. Na hali treningi będą się odbywały w poniedziałki o 16:30 i środy o 17:30. Godziny treningów są stałe i będą takie przez cały okres zimowy.

Grupy Orły i Orzełki (Bielszowice)
Do końca września grupy trenują na boisku Gazobudowy w Kończycach we wtorki i czwartki o godzinie 16:30, czyli bez zmian.
Od 1 października grupa „Orły” prowadzona przez trenera Jacka Wiśniewskiego przenosi się na halę Gimnazjum nr 14 przy ul. Szkolnej 22. Treningi grupy „Orły” na hali będą się odbywały we wtorki i czwartki o godzinie 16:00.

Grupa „Orzełki” prowadzona przez trenera Piotra Gierczaka w związku z dużą liczebnością zostanie w najbliższym czasie podzielona na dwie grupy. Rocznik 2005 będzie prowadzony przez trenera Piotra Gierczaka i od października będzie trenował w Gimnazjum nr 14 przy ul. Szkolnej 22 we wtorki o 17:30 i piątki o 17:00.
Druga grupa, rocznik 2006 i młodsi będzie prowadzony przez trenera Krzysztofa Orzeszka (którego serdecznie witamy w sztabie szkoleniowym 🙂 ) przy wsparciu trenera Gierczaka.Grupa ta będzie trenowała we wtorki i czwartki o 16:30 na hali Szkoły Podstawowej nr 13 przy ul. Ks. Niedzieli 61.

W najbliższych dniach przedstawimy listę dzieci podzielonych na grupy.