Informacje organizacyjne dotyczące obozu AP Bielik

9 sierpnia 2013

Szanowni Rodzice, w związku z wyjazdem Państwa dzieci na letni obóz prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami organizacyjnymi.

Wymagane dokumenty w dniu wyjazdu, które będziemy zbierać bezpośrednio przed odjazdem autokaru:
– wypełniona karta kwalifikacyjna (dotyczy osób, które jeszcze nie oddały),
– karta NFZ,
– legitymacja szkolna (dotyczy dzieci w wieku szkolnym)

 Na obóz należy zabrać:
– mały plecak
– sprzęt  meczowy (getry, spodenki, koszulkę), dres, ochraniacze,
– obuwie sportowe (halowe – kauczukowa podeszwa oraz buty piłkarskie na boisko)
– przybory toaletowe
– dwa ręczniki- bieliznę (na każdy dzień), getry
– klapki (jeżeli dziecko posiada)

Informacje dodatkowe: 
– ewentualne kieszonkowe, najlepiej w małych nominałach w podpisanej kopercie będzie można przekazać wychowawcom podczas zbiórki
– proponujemy rodzicom, aby telefony komórkowe (w przypadku dzieci, które będą zabierały je na obóz) zostały przekazane na przechowanie trenerom. Będą wydawane każdego dnia w niżej podanych godzinach:
poniedziałek i piątek godz. 17:45–18:30
wtorek, środa i czwartek godz. 18:00-18:45
– prosimy o podpisanie ubrań na metkach ( w szczególności strojów i dresów AP Bielik)
– w dniu wyjazdu na obóz prosimy aby dzieci miały jako bagaż podręczny plecak z kanapkami, napojem, nakryciem głowy oraz wygodne obuwie odpowiednie na wycieczkę w góry.

Zbiórka na wyjazd:
12.08.2013 godz. 8:30  –  Ruda Śląska Bielszowice ul. Ks. Niedzieli – parking obok sklepu Szyneczka Ham. Prosimy o punktualne przybycie!

Powrót:
17.08.2013 obóz zakończymy wspólnym  grillowaniem z rodzicami. Zapraszamy na godzinę 11:00 na sparing (Ośrodek REKORD ul. Startowa 13 Bielsko-Biała). Prosimy o telefoniczną informację do dnia 14.08.2013 (środa), którzy rodzice nie przyjadą w sobotę. Dzieci, których rodzice nie przyjadą na zakończenie obozu wrócą do Bielszowic w godzinach popołudniowych (około 17:00).

Prosimy, aby dzieci nie zabierały na obóz cennych przedmiotów np. konsole, tablety itp. Dzieci będą miały zapewniony najwyższy standard zajęć sportowych oraz bardzo urozmaicony program spędzania wolnego czasu.

W przypadku, gdy dziecko  musi przyjmować w trakcie obozu lekarstwa lub mają Państwo jakiekolwiek inne ważne sprawy dot. uczestnika, prosimy o przekazanie ich bezpośrednio do wychowawcy/trenera w dniu wyjazdu dziecka.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod nr tel.:
530 196 818  Opiekun – Bożena Gierczak
608 697 228  Trener – Piotr Gierczak
789 238 685  Trener –  Jacek Wiśniewski