Informacje organizacyjne o turniejach

23 maja 2013

Poniżej przekazujemy garść informacji organizacyjnych przed weekendowymi turniejami: w Kamieńcu oraz Nowym Jiczynie.

W sobotę (25.05) bierzemy udział w Turnieju Gwarków w Kamieńcu. Dojazd na turniej we własnym zakresie, zbiórka o godzinie 8:30 na boisku w Kamieńcu ul. Gliwicka 3. Zakończenie turnieju zaplanowane jest na godzinę 14:00-15:00. Dzieci, które posiadają stroje i dresy Hummel proszone są o zabranie ich ze sobą. Dodatkowo proszę zabrać legitymacje szkolne dzieci.

W niedzielę (26.06) jedziemy na turniej do czeskiego Nowego Jiczyna. Osoby, które jadą autokarem: wyjazd o godzinie 5:15 z parkingu na ul. Ks. Niedzieli (przy sklepie „Szyneczka HAM”). Osoby, które jadą własnym transportem – zbiórka o godzinie 7:45 pod stadionem w Nowym Jiczynie.

Wskazówki organizatora odnośnie parkowania:
1. Można zaparkować na ulicy Vrchlického lub Divadelní (przy tej ulicy jest główna brama stadionu).  Do trybun stadionu trzeba dojść ok. 200 metrów pieszo.
2. Druga możliwość widoczna na mapie TUTAJ  ,następnie trzeba przejść przez most i dojdziemy do bocznej bramy stadionu.

Przypominamy o konieczności zabrania paszportu lub dowodu osobistego dziecka! Dzieci, które posiadają stroje i dresy Hummel zabierają je ze sobą. Dodatkowo biorą ochraniacze, buty do grania na trawie oraz oczywiście getry. Organizator zapewnia ciepły posiłek w trakcie turnieju, ale ze względu na czas jego trwania sugerujemy zabranie ze sobą jakiegoś prowiantu.