Lista dzieci wyprowadzających piłkarzy na meczu Górnik – Lechia

10 grudnia 2013

W  sobotę (14 grudnia) o godzinie 20:30 Górnik Zabrze zmierzy się na własnym stadionie z Lechią Gdańsk. Piłkarzy obu zespołów oraz sędziów na boisko wyprowadzą zawodnicy AP Bielik.

Podobnie jak ostatnio na wstępie chcielibyśmy poinformować, że niestety na mecz do wyprowadzania zawodników możemy zabrać tylko 25 chłopców. Zgodnie z zapowiedzią na tym spotkaniu wyprowadzać będzie grupa starsza. Żeby nie było nieporozumień na początek wybraliśmy chłopców, którzy są w AP Bielik od samego początku istnienia naszej szkółki.
Informujemy równocześnie, że na wiosnę znów będziemy wyprowadzać piłkarzy Górnika na boisko i wtedy zostaną wybrane kolejne dzieci. Nikt nie będzie poszkodowany i każdy będzie miał okazję wyjść z zawodnikami na murawę!

Lista na mecz z Lechią Gdańsk (14.12.2013):

1. Mateusz Burkowski
2. Mateusz Wnuk
3. Jakub Gawliczek
4. Igor Fatyga
5. Piotr Klepadło
6. Dominik Płotka
7. Wojtek Drzewicki
8. Mateusz Kula
9. Krzysztof Gedowski
10. Dawid Slotosz
11. Bartek Bodziach
12. Sebastian Bernacki
13. Alex Lessner
14. Jakub Matuszczyk
15. Jakub Nowara
16. Kamil Paliwoda
17. Jakub Wilk
18. Marcin Tomaszowski
19. Jakub Wysota
20. Łukasz Wysota
21. Adrian Pietrek
22. Kuba Nowak
23. Jakub Kuczka
24. Filip Myśliwiec
25. Tymoteusz Goleśny

 

Jeżeli któreś dziecko z w/w listy nie będzie mogło wyprowadzać prosimy o kontakt, ilość dzieci musi na meczu się zgadzać. Jeżeli dziecko w dniu samego meczu rozchoruje się lub nastąpi inna sytuacja losowa również prosimy o pilny kontakt z taką informacją!

Dzieci na meczu mają być ubrane obowiązkowo bardzo ciepło i obowiązkowo w dres AP Bielik. W przerwie meczu chłopcy otrzymają ciepłą herbatę. Zbiórka przed meczem o godzinie 19:45 przy bramie od ul. Roosevelta, po meczu dzieci będą czekały przy tej samej bramie.

Niestety, nie jesteśmy w stanie załatwić rodzicom i rodzinie bezpłatnego wejścia na ten mecz. Jeśli rodzice chcą być obecni na meczu trzeba wyrobić Kartę Kibica na stadionie i zakupić bilet. Aby siedzieć w pobliżu dzieci należy poprosić o bilet na trybunie centralnej lewej nad ławką rezerwowych Górnika.  Sklep Kibica na stadionie jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00 (wjazd od ul. Piłsudskiego), tam można dokonać wyrobienia karty i zakupu biletu.