Lista dzieci wyprowadzających piłkarzy na meczu Górnik – Widzew

28 listopada 2013

We wtorek (3 grudnia) o godzinie 18:00 Górnik Zabrze zmierzy się na własnym stadionie z Widzewem Łódź. Piłkarzy obu zespołów oraz sędziów na boisko wyprowadzą zawodnicy AP Bielik.

Na wstępie chcielibyśmy poinformować, że niestety na mecz do wyprowadzania zawodników możemy zabrać tylko 25 chłopców. Postanowiliśmy, że na tym spotkaniu wyprowadzać będzie grupa młodsza, a na kolejnym starsza. Żeby nie było nieporozumień na początek wybraliśmy chłopców, którzy są w AP Bielik od samego początku istnienia naszej szkółki.
Informujemy równocześnie, że na wiosnę znów będziemy wyprowadzać piłkarzy Górnika na boisko i wtedy zostaną wybrane kolejne dzieci. Nikt nie będzie poszkodowany i każdy będzie miał okazję wyjść z zawodnikami na murawę!

Lista na mecz z Widzewem (03.12.2013):

1.Nikodem Skupin
2.Karol Jażdżewski
3.Max Gabrysiak
4.Kacper Karkoła
5.Oliwier Kowalczyk
6.Dorian Modrzyk
7.Łukasz Wojnarowicz
8.Krzysiu Wnuk
9.Olek Biskupski
10.Bartek Drobisz
11.Piotr Fojt
12.Kuba Frank
13.Adaś Kawczyk
14.Fabian Labus
15.Dominik Leś
16.Karol Ogórka
17.Eryk Opeldus
18.Kamil Pawliczek
19.Mikołaj Połubiński
20.Mikołaj Skuczeń
21.Paweł Wysoczański
22.Kuba Pastuszyk
23.Dominik Dziadek
24.Adam Tarnówka
25.Maksym Piwecki

 

Jeżeli któreś dziecko z w/w listy nie będzie mogło wyprowadzać prosimy o kontakt, ilość dzieci musi na meczu się zgadzać. Jeżeli dziecko w dniu samego meczu rozchoruje się lub nastąpi inna sytuacja losowa również prosimy o pilny kontakt z taką informacją!

Dzieci na meczu mają być ubrane obowiązkowo bardzo ciepło i obowiązkowo w dres AP Bielik. W przerwie meczu chłopcy otrzymają ciepłą herbatę. Zbiórka przed meczem o godzinie 17:20 przy bramie od ul. Roosevelta, po meczu dzieci będą czekały przy tej samej bramie.

Niestety, nie jesteśmy w stanie załatwić rodzicom i rodzinie bezpłatnego wejścia na ten mecz. Jeśli rodzice chcą być obecni na meczu trzeba wyrobić Kartę Kibica na stadionie i zakupić bilet. Aby siedzieć w pobliżu dzieci należy poprosić o bilet na trybunie centralnej lewej nad ławką rezerwowych Górnika.  Sklep Kibica na stadionie jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00 (wjazd od ul. Piłsudskiego), tam można dokonać wyrobienia karty i zakupu biletu.