Mundialito – fotorelacja

5 grudnia 2015

Za nami dwa dni rozgrywek turniejowych Mundialito 2015.

W Turnieju naszą Akademię reprezentują zawodnicy z rocznika 2003-2005, a  bierzemy udział w rozgrywkach U13.
Po wczorajszych dwóch meczach z Podbeskidziem Bielsko-Biała oraz APN Góral Istebna (niestety nie osiągnęliśmy korzystnego dla nas wyniku) dziś musiało być lepiej 🙂

W dniu dzisiejszym dokończyliśmy rozgrywki grupowe a rozegraliśmy mecze:
AP Bielik-GLKS Wilkowice 2:0
AP Bielik-Herkules Kochanowice 3:0
AP Bielik-GOL Bieruń 3:1
AP Bielik-UKS Lisek Milówka 2:4

oraz zakwalifikowaliśmy się do fazy PLAY OFF gdzie rywalizowaliśmy ze zmiennym szczęściem. Pechowo – w rzutach karnych przegraliśmy z rówieśnikami z Rekordu Bielsko-Biała oraz wygraliśmy z kolegami z GLKS Wilkowice. W dniu jutrzejszym rozegramy jeszcze jedno spotkanie rywalizując o 5 miejsce w turnieju z zespołem Kuźnia Ustroń.

Podsumowując, nie wszystkie rozegrane przez nas mecze rozstrzygały się na naszą korzyść, zdarzały  się takie, które kończyły się niewielkimi różnicami bramkowymi, ale z korzyścią dla rywali. Postawa naszych zawodników na Mundialito pozwala jednak optymistycznie spoglądać w przyszłość 🙂 Chłopcy grają z ogromnym zaangażowaniem, w każdy mecz wkładają 100% sił, charakteru, woli walki i gry do ostatniego gwizdka.

Po kolacji czekała na naszych zawodników niespodzianka w postaci… Mikołaja 🙂 a teraz młodzi piłkarze 😉 AP Bielik udali się na zasłużony odpoczynek by jutro rozegrać ostatni mecz na tegorocznym Mundialito.

Zapraszamy do oglądania fotogalerii z Mundialito 🙂