Obóz Bielsko – Biała Dzień II

16 lutego 2016

Za nami drugi dzień pobytu na obozie w Bielsku Białej. Wszyscy uczestnicy spędzili dzień bardzo intensywnie. Po śniadaniu obie grupy udały się na halę, gdzie odbyły rozgrzewkę w formie zajęć fitness 🙂 Po przygotowaniu organizmów do wysiłku starsza grupa zawodników rozpoczęła swój trening na boisku ze sztuczną nawierzchnią, gdzie doskonalili umiejętności piłkarskie poprzez  małe gry taktyczne oraz zadaniowe. Młodsza grupa natomiast swoje zajęcia odbyła na hali, skupiając się na doskonaleniu umiejętności gry 1×1 oraz 2×2. Po obiedzie wspólnie udaliśmy się na spacer oraz małe zakupy.
O godzinie 15:30 obie grupy rozpoczęły drugą jednostkę treningową dzisiejszego dnia.
Miłym akcentem było dzisiaj wspólne świętowanie 9 urodzin naszego obozowicza – Nikusia 🙂 Z tej okazji przygotowaliśmy małą niespodziankę oraz wszyscy razem i każdy z osobna życzyliśmy solenizantowi dużo zdrowia, szczęścia oraz spełnienia wszystkich marzeń 🙂
Na wieczór zaplanowaliśmy wspólną rywalizację w turnieju FIFA, tradycyjnie już grę w bilard oraz oglądanie piłkarskiej Ligi Mistrzów aby Bieliki mogły dopingować swoich idoli.

Zapraszamy do oglądania fotogalerii z dzisiejszego dnia 🙂