Obóz letni Akademii Piłkarskiej „Bielik”

25 lutego 2013

W sierpniu w Bielsku-Białej odbędzie się pierwszy obóz letni Akademii Piłkarskiej „Bielik”. Podczas 6-dniowego obozu w hotelu „Rekord” na uczestników czekać będą liczne zajęcia treningowe, gry i zabawy oraz ciekawe wycieczki!

Obóz Akademii Piłkarskiej „Bielik” odbędzie się w dniach 12-17.08.2013, a miejscem zakwaterowania dzieci będzie hotel „Rekord” w Bielsku-Białej, położony u podnóża Szyndzielni. Każdy uczestnik ma zagwarantowane pięć noclegów w pokojach 2-3 osobowych oraz 5 posiłków dziennie.

Dwa razy dziennie dzieci będą brały udział w treningach, z kolei na wieczór zaplanowane są wspólne gry i zabawy na świetlicy. W trakcie pobytu w Bielsku-Białej zaplanowany jest także wjazd wyciągiem na Szyndzielnię oraz wizyta w Studio Filmów Rysunkowych.

Cena pobytu wynosi 825 złotych/dziecko.
Istnieje możliwość wyjazdu rodzica (opiekuna) wraz z dzieckiem (dotyczy roczników: 2005, 2006, 2007).

Cena zawiera: 5 noclegów, 5 posiłków dziennie, dojazd, ubezpieczenie, codzienne wynajęcie bazy treningowej, wodę na każdy trening, dwukrotne pranie, dwie wycieczki, całodobową opiekę kadry trenerskiej, opiekę lekarską oraz codzienne relacje foto i video na stronie AP Bielik.

Więcej szczegółowych informacji oraz zapisy pod numerem telefonu 530-196-818 lub osobiście u p. Bożeny Gierczak do 15 marca.