Odwiedziny Marcina Wodeckiego

15 sierpnia 2013

Kolejny pracowity i pełen emocji dzień na obozie za nami. Był trening, miłe odwiedziny pewnego gościa oraz tradycyjnie już wspólne wieczorne gry i zabawy.

Rano jedna grupa wybrała się do Kościoła na Mszę Św., w tym samym czasie pozostali wraz z trenerami wzięli udział we wspólnych grach i zabawach. Przed południem odbył się pierwszy trening podczas którego szlifowaliśmy naszą technikę. Po obiedzie i odpoczynku po nim nadeszła pora na drugi trening. Poza zajęciami technicznymi chłopcy rozegrali mini turnieje wewnętrzne z nagrodami.

Pomiędzy treningami na chłopców czekała miła niespodzianka w postaci wizyty piłkarza Górnika Zabrze przebywającego obecnie na wypożyczeniu w Podbeskidziu Bielsko-Biała – Marcina Wodeckiego. Popularny „Pszczółka” cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania chłopców oraz wręczył każdemu drobny upominek z Podbeskidzia Bielsko-Biała.

Po kolacji czas wolny chłopcy tradycyjnie już spędzili na wspólnych grach (planszowych, piłkarzykach i bilardzie) z trenerami i opiekunami.

Dodatkowo zapraszamy wszystkich rodziców na zakończenie obozu, które odbędzie się w sobotę. O godzinie 11:00 planujemy rozegranie dwóch sparingów (równocześnie) ze szkółką „LUKAM” ze Skoczowa. Po sparingach zapraszamy na wspólnego grilla. Dzieciom oczywiście zapewniamy posiłek, a rodzice będą mieli możliwość zakupu kiełbasek.

 

Poniżej galeria z kolejnego dnia obozu w Bielsku.

no images were found