Pierwszy dzień turnieju w Bieruniu za nami

10 listopada 2013

W sobotę wzięliśmy udział w dwóch turniejach w Bieruniu. W zawodach zorganizowanych przez UKS „Gol” Bieruń wzięły udział dwie nasze grupy: rocznik 2007 oraz 2006.

Rano odbywał się pierwszy turniej, skierowany do rocznika 2007. Nasz zespół rozegrał cztery mecze: z Piłkarzem Sosnowiec, MKS Chrzanów, Pionierem 2 Tychy i Szkółką Piłkarską Brzeszcze. Chłopcy wygrali wszystkie mecze w których zdobyli łącznie 13 bramek, co więcej obrona zagrała wzorowo, bo rywale ani razu nie trafili do naszej bramki!
W przerwach między meczami dzieci mogły skorzystać z dmuchanych zamków czy też wziąć udział w grach i zabawach prowadzonych przez trenerów. Furorę robiła też turniejowa maskotka – Goluś.
W turnieju nie było klasyfikacji końcowej, najważniejsza była świetna zabawa i kontakt z rówieśnikami! Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal, ale można przypuszczać, że po tak świetnych wynikach kolor naszych medali był złoty 🙂

Po południu odbył się kolejny turniej, tym razem skierowany do rocznika 2006. Chłopcy rozegrali pięć meczów: z MKS Chrzanów, Football Academy Będzin, KSB Lędziny, Gol Bieruń i Szkółką Piłkarską Brzeszcze. Wygraliśmy jedno spotkanie, dwa zremisowaliśmy, a w dwóch musieliśmy uznać wyższość naszych rywali. Łącznie zdobyliśmy dziewięć bramek.
Podobnie jak i w porannym turnieju, nie liczyły się tu wyniki. Także tu każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal.

Bardzo dziękujemy wszystkim chłopakom za udział i rodzicom  za doping ! Jesteśmy bardzo dumni z naszych występów i cieszymy się, że chłopcy zyskali kolejne, cenne doświadczenie boiskowe.
Szczególne podziękowania dla Niko oraz Mikołaja, którzy wzięli udział w obu turniejach i spędzili z nami caaaały dzień 🙂

Wkrótce zdjęcia z turniejów.