Pierwszy turniej AP Bielik za nami!

25 listopada 2013

W sobotę odbył się I Międzynarodowy Turniej Halowy pod hasłem „Liczy się tylko sport i dobra zabawa”, którego to byliśmy organizatorem.

W turnieju wzięły udział następujące drużyny: Szkółka Piłkarska MOSiR Jastrzębie Zdrój, Rekord Bielsko-Biała, KSB Lędziny, GROM Tychy, MFK Rużomberok, Zagłębie Sosnowiec, AP Sparta oraz AP Bielik. W rozgrywkach turniejowych pierwsze miejsce zajęła Szkółka Piłkarska MOSiR Jastrzębie Zdrój. Na drugiej pozycji znalazł się MFK Rużomberok, a trzeciej AP Sparta.

Chłopcy z Bielika jak zwykle zagrali bardzo ambitnie i trener Gierczak dziękuję im za zaangażowanie – chodziło przede wszystkim o dobrą zabawę!

Mamy nadzieję, że wszystkim uczestnikom się podobało, dziękujemy zaproszonym zespołom za przybycie. Podziękowania także dla piłkarza Górnika Zabrze – Adama Dancha – za przybycie na turniej i dekorację uczestników medalami oraz dla Jorgusia, który swoją obecnością bardzo ucieszył dzieci 🙂

Ogromne podziękowania dla  wspaniałych rodziców za pomoc i dla mam za przepyszne ciasta i prężną obsługę bufetu 🙂
Na zakończenie chcielibyśmy obiecać wszystkim dzieciom z naszej Akademii (i nie tylko), że był to dopiero pierwszy turniej organizowany przez nas i już teraz pracujemy nad kolejnymi, które planujemy zorganizować w niedalekiej przyszłości! 🙂

no images were found