Podsumowanie APN CUP

19 marca 2016

W minioną sobotę zespół AP Bielik r. 2003 pod wodzą trenera Piotra Gierczaka wziął udział w turnieju piłkarskim zorganizowanym przez APN Knurów. Drużyna Bielików zaprezentowała się rewelacyjnie, a w każde rozgrywane spotkanie wkładała 100% zaangażowania. Rozgrywki grupowe zakończyliśmy na II miejscu uznając jedynie wyższość kolegów z APN-u Knurów. W meczu półfinałowym spotkaliśmy się z rówieśnikami z Concordii Knurów, a spotkanie to było bardzo emocjonujące, zacięte i rozstrzygnięcie nastąpiło dopiero w rzutach karnych. Finał należał do Bielików, w którym mieli możliwość zrewanżować się  kolegom z APN-u. Mecz lepiej rozpoczął się dla zawodników z Knurowa ale kiedy wyrównującego gola zdobył Mateusz Burkowski … o losach mistrzostwa rozstrzygnąć musiały znów rzuty karne. W obydwu seriach (półfinałowej i finałowej) celność Bielików była niezawodna, a obrona naszego bramkarza Igora Fatygi rewelacyjna i tak okazały Puchar za I MIEJSCE w Turnieju APN CUP trafił w ręce naszych zawodników 🙂
Dodatkowo wyróżniony został  zawodnik AP Bielik –  Łukasz Wojnarowicz, który został wybrany Najlepszym Zawodnikiem Turnieju.

Bardzo cieszymy się i gratulujemy wszystkim naszym zawodnikom.
Najbardziej cieszy nas to, że systematyczna praca na treningach pod okiem fachowców przynosi zamierzone efekty. Wyniki traktujemy jako rzecz drugorzędną (choć wiemy jak bardzo cieszą zwycięstwa 😉 ) najistotniejszy jest rozwój i doskonalenie własnych umiejętności każdego zawodnika począwszy od najmłodszych do najstarszych roczników. Nie szukamy zawodników z innych klubów, skupiamy się nad doskonaleniem własnego systemu szkolenia, a naszym głównym celem jest rozwój każdego Bielika nie zapominając o czerpaniu radości i przyjemności z grania w piłkę nożną.

Organizatorom Turnieju dziękujemy za zaproszenie 🙂