Prejuce Nakoulma wręczył medale w drugim dniu turnieju AP Bielik i AP Sparta

16 grudnia 2013

W niedzielę miał miejsce drugi dzień turnieju halowego organizowanego przez AP Bielik i AP Sparta pod hasłem „Liczy się tylko sport i dobra zabawa”.

W drugim dniu piłkarskich zmagań udział wzięło 8 zespołów: MUKP Dąbrowa Górnicza, MKS Zaborze, GKS Katowice, Sokół Zbrosławice, KSB Lędziny, Football Academy Będzin oraz AP Bielik i AP Sparta.

Podobnie jak dzień wcześniej chłopcy rywalizowali na boisku oraz poza nim w indywidualnych konkurencjach.

Zgodnie z hasłem przewodnim naszego turnieju „Liczy się tylko sport i dobra zabawa”  nie było klasyfikacji końcowej i podziału na wygranych i przegranych. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy. Osoba wręczającego była dla chłopców prawdziwą niespodzianką, bo odwiedził nas zawodnik Górnika Zabrze – Prejuce Nakoulma 🙂 Prejuce zakładał medale na szyję wszystkich uczestników, a następnie cierpliwie pozował do wspólnych zdjęć.

Mamy nadzieję, że także w drugim dniu naszego turnieju wszyscy świetnie się bawili 🙂

Na zakończenie chcielibyśmy podziękować wszystkim za wzięcie udziału. Wszystkim rodzicom za pomoc w organizacji, mamom kolejny już raz za przepyszne ciasta i naszym Paniom z bufetu za wspaniałą obsługę i pyszne hot-dogi 🙂

no images were found