Relacja z festynu z okazji DNIA DZIECKA !

1 czerwca 2014

Miło nam poinformować, że nasi Podopieczni obchody Dnia Dziecka rozpoczęli już w sobotę podczas rodzinnego, piłkarskiego festynu w bielszowickim Parku „Strzelnica”

Nasza Akademia wspólnie z zaprzyjaźnionym Stowarzyszeniem PRZYJAZNA RUDA ŚLĄSKA zorganizowała rodzinny piknik w (oczywiście ) piłkarskim stylu. Patronat nad imprezą objęła Pani Prezydent  Miasta Ruda Śląska, która nas odwiedziła i oficjalnie rozpoczęła festyn.

Przez kilka godzin nie tylko Bieliki, ale również wszystkie dzieci, które postanowiły nas odwiedzić w ten słoneczny dzień  grały w …  piłkę nożną 🙂 oraz brały udział w licznych  zabawach i konkursach (przy okazji wygrywając nagrody).

Mamy nadzieję, że wszyscy uczestnicy dobrze się bawili, a dzieciom raz jeszcze składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji DNIA DZIECKA !!!  🙂

Bardzo DZIĘKUJEMY za pomoc w zorganizowaniu imprezy : Pani Prezydent Grażynie Dziedzic, Współorganizatorowi 🙂 Stowarzyszeniu Przyjazna Ruda Śląska  oraz wszystkim osobom, które dołożyły starań aby festyn się odbył.

Już wkrótce na naszym FB pojawią się zdjęcia z imprezy, zapraszamy do oglądania.