Relacja z Maratonu Piłkarskiego w Pawłowicach

3 grudnia 2015
Za nami emocjonujący, piłkarski weekend z udziałem naszych podopiecznych !
W dniach 28 i 29 listopada  Pniówek Pawłowice po raz kolejny zorganizował Maraton Piłkarski w którym uczestniczyli nasi zawodnicy.
W sobotę w turnieju wzięła udział drużyna Bielików z rocznika 2005. Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym, a rywalami naszej ekpipy były drużyny : GKS „Pniówek-74 ” Pawłowice A  i B, „LUKAM” Skoczów, „Polonia” Łaziska oraz RKP ROW Rybnik. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie, a AP Bielik musiał zadowolić się 4 miejscem 😉 Warto jednak dodać, że najlepszym zawodnikiem naszej drużyny okazał się Łukasz Wojnarowicz, a najlepszym strzelcem całego turnieju został Krzysiek Wnuk.
W niedzielny poranek na Hali GOS w Pawłowicach pojawili się nasi zawodnicy z roczników 2007 i 2008. Tym razem przyszło nam się zmierzyć z rówieśnikami z „LUKAM”Skoczów, TEAM GLIWICE, GKS „Pniówek-74 A i B oraz Czerwionka Leszczyny. Drużyna Bielików miała okazję pokazać swoje umiejętności oraz zdobywać cenne doświadczenie, przy okazji jak zawsze świetnie się bawiąc. Najlepszym zawodnikiem tej ekipy został wybrany bramkarz – Paweł Karbowski.
Dziękujemy i jednocześnie gratulujemy wszystkim zawodnikom oraz ich opiekunom, którzy gorąco dopingowali swoje pociechy. Cieszymy się, że ten weekend przyniósł nam kolejne, bogate doświadczenie oraz materiał do analizy dla naszych trenerów.