Relacja z Turnieju WIDOK CUP

24 marca 2015

Za nami kolejna piłkarska niedziela.Tym razem nasza drużyna z rocznika 2007 wybrała się do Skierniewic aby wziąć udział w turnieju WIDOK CUP.

Podczas rozgrywek turniejowych zaprezentowało się 9 drużyn (Widzew Łódź, 12 Włocławek, Olimpic Wrocław, Polonia Warszawa, Kosa Konstancin, Boruta Zgierz, Widok I Skierniewice, Widok II Skierniewice oraz nasze Bieliki) rozgrywając mecze systemem każdy z każdym. Zarówno organizacja jak i poziom turnieju stały na bardzo wysokim poziomie. Rywalizacja była bardzo zacięta, a o sytuacji w tabeli decydował ostatni mecz, w którym to nasi zawodnicy zmierzyli się z ekipą Widoku I Skierniewice. Zwycięstwo podopiecznych trenera Gierczaka pozwoliło rzutem na taśmę zająć ostatecznie bardzo dobre – 2 miejsce w tabeli końcowej.Turniej zwieńczyła uroczysta ceremonia wręczania nagród tak drużynowych jak i indywidualnych. Rozdano pamiątkowe medale, puchary, upominki. Wśród nagrodzonych indywidualnie zawodników znalazł się nasz Pawełek Gruchalski, który otrzymał nagrodę za najładniejszą bramkę turnieju. Zmęczeni, ale nieprawdopodobnie zadowoleni wyruszyliśmy w drogę powrotną do domu. Nasi mali piłkarze najbardziej cieszyli się z osiągniętego wyniku oraz wspólnie spędzonego czasu. Rodzice byli zadowoleni z zafundowanych przez swoje pociechy pozytywnych emocji, których było wiele. Z kolei trener wracał dumny z postawy swojego zespołu. Docenił nie tylko ogromne zaangażowanie każdego Bielika (do tego chłopcy zdążyli nas już przyzwyczaić), walkę do ostatnich sekund w każdym rozgrywanym spotkaniu oraz grę podaniami, która naprawdę mogła się podobać.

Krótko podsumowując pobyt w Skierniewicach : BRAWO BIELIKI, JESTEŚMY Z WAS DUMNI jednak pamiętajcie, że najważniejsza jest systematyczna, solidna praca na treningach oraz radość z grania w piłkę nożną 🙂

Poniżej prezentujemy wyniki osiągnięte przez naszych chłopaków oraz tabelę końcową:

AP BIELIK – Widzew Łódź 0:2
AP BIELIK – Kosa Konstancin 3:1
AP BIELIK – Polonia Warszawa 2:0
AP BIELIK – Olympic Wrocław 1:4
AP BIELIK – Widok II Skierniewice 6:0
AP BIELIK – Boruta Zgierz 4:0
AP BIELIK – Dwunastka Włocławek 0:1
AP BIELIK – Widok I Skierniewice 2:0

Końcowa klasyfikacja:
1. Dwunastka Włocławek
2. AP Bielik
3. Olimpic Wrocław
4. Widzew Łódź
5. Kosa Konstancin
6. Widok I Skierniewic
7. Polonia Warszawa
8. Widok II Skierniewice
9. Boruta Zgierz

Zapraszamy do oglądania fotogalerii z turnieju 😉