SKS Gwarek Zabrze – AP Bielik 6:2

16 września 2014

W dzisiejsze popołudnie nasi najstarsi zawodnicy udali się do do Zabrza – Biskupic aby na obiekcie SKS-u Gwarek Zabrze rozegrać kolejne spotkanie z wymagającym przeciwnikiem.
Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 3:2. Nasi zawodnicy walczyli o każdy metr boiska, oraz dwa razy umieścili piłkę w bramce przeciwnika – dwa celne trafienia zaliczył Mateusz Burkowski 🙂
Po przerwie, niestety musieliśmy uznać wyższość swoich kolegów tracąc kolejne bramki. Spotkanie zakończyło się wynikiem 6:2, ale postawa Bielików w dzisiejszym meczu zasługuje na słowa pochwały. Cieszymy się, że kolejny raz mieliśmy możliwość sprawdzenia się na tle silniejszego i bardziej doświadczonego rywala, a nasi wszyscy piłkarze 😉  przystąpili do dzisiejszego meczu z bardzo dużym zaangażowaniem. W dzisiejszym spotkaniu po raz pierwszy w rozgrywkach wystąpili w naszym zespole trzej młodsi zawodnicy, a jeden z nich: Krzysiu Wnuk (rocznik 2005), który  był najmłodszym zawodnikiem na boisku zaliczył asystę przy drugim golu 🙂
Pomimo, że nie wygraliśmy dzisiejszego spotkania jesteśmy pewni, że …  to złe dobrego początki.