Zawodnicy AP Bielik wyprowadzili piłkarzy Górnika i Widzewa na murawę

4 grudnia 2013

Wtorkowy wieczór na pewno na długo zapadnie w pamięci chłopców trenujących w AP Bielik. Dzięki umowie partnerskiej z Górnikiem Zabrze nasi zawodnicy mieli możliwość wyprowadzenia na murawę piłkarzy Górnika Zabrze i Widzewa Łódź podczas meczu 19. kolejki T-Mobile Ekstraklasy.

Chłopcy wyprowadzili na murawę zawodników Górnika, Widzewa oraz sędziowska trójkę. Następnie obejrzeli wygrane przez Górnika 3:2 spotkanie z wysokości małej trybunki, tuż przy ławce rezerwowych Górnika Zabrze.
Po meczu na chłopców czekało jeszcze wspólne zdjęcie z piłkarzami Górnika oraz autografy rozdawane przez zabrzańskich piłkarzy, gdzie największą popularnością cieszył się Radosław Sobolewski, Mateusz Zachara, Prejuce Nakoulma czy Maciej Małkowski. Dłuższą chwilę na rozdawaniu autografów naszym zawodnikom poświęcił także selekcjoner kadry narodowej – Adam Nawałka, który był obecny na meczu w Zabrzu.

Mamy nadzieję, że te chwile spędzone na stadionie Górnika Zabrze zapadną chłopcom na długo w pamięci i że nawet panujący na dworze mróz nie popsuł im humorów 🙂